افتتاح پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان خراسان جنوبی

۳۰ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۶ کد : ۴۷۶۹۵ اسلایدر
تعداد بازدید:۸۷۶

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان خراسان جنوبی: به همت معاونت علمی و اداره امور حمایت از  فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی  با حضور دکتر آذر کیش مدیر کل دفتر فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش و معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی بیرجند افتتاح گردید.

در افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور مسئولین دانشگاه و مقامات محلی و استانی برگزار شد، رئیس دانشگاه علمی کاربردی خراسان جنوبی در تشریح اهداف برپایی نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از 26آذر تا 1دی ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی بیرجند بر پا شده است که هدف از برپایی آن، معرفی توانمندی‌ها و ارائه دستاوردهای نوآورانه مراکز علمی کاربردی استان، معرفی کارآفرینی و مولدان کسب و کار، معرفی مشاغل و رشته‌ها قابل احراز دانشگاه و مشاغل خانگی با حضور مرکز آموزش علمی کاربردی استان و 195 کارآفرین منتخب در قالب 130 غرفه می باشد.

دکتر فورگی نژاد اضافه کرد: در حاشیه برگزاری  این نمایشگاه ،کارگاه‌های آموزشی مرتبط با موضوعات آشنایی با راه اندازی استارت آپ ،تنظیم وصیت نامه و اسناد ورثه ای ، تشکیل تعاونی و ورود به بازار کار، هشدارهای پلیس فتا در رابطه با کسب و کارهای اینترنتی، باورهای فروشندگان موفق با حضور اساتید مجرب و با ارائه گواهی نامه به شرکت کنندگان در کارگاه برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: دانشجویان، اساتید و پژوهشگران می‌توانند از خدمات کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان در طی سال نیز بهره‌مند می‌شوند.

لازم به ذکر است پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی از 98/9/26 لغایت 98/10/1 در محل دائمی نمایشگاه بین اللملی بیرجند از ساعت 16 الی21 پذیرای کلیه علاقه مندان خواهد بود.


( ۱ )

نظر شما :