پیام ریاست دانشگاه علمی کاربردی استان خراسان جنوبی به مناسبت آغاز سال‌تحصیلی جدید

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۲ کد : ۴۶۳۱۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۱۳۹
پیام ریاست دانشگاه علمی کاربردی استان خراسان جنوبی به مناسبت آغاز سال‌تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان خراسان جنوبی: دکتر ابوالفضل فورگی نژاد رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان خراسان جنوبی در پیامی شروع سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز سال‌تحصیلی جدید را به کلیه همکاران ارجمند، مدرسان، کارکنان خدوم و شریف مراکز آموزش علمی کاربردی استان و دانشجویان عزیز، به خصوص دانشجویان جدید‌الورود دانشگاه علمی کاربردی تبریک می‌گویم.

آغاز بهار علم و دانش یادآور خاطرات مهر و مهربانی میان دانشجویان ومدرسان است و با شروع سال تحصیلی، گویی روحی تازه در کالبد دانشگاه دمیده می شود؛ آغاز سال تحصیلی، نوید دهنده فصلی نو در بالندگی و شکوفایی علمی است و پشتوانه تمامی این شکفتگی ها، بی‌شک همت عالی تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علمی کاربردی است؛ خانواده‌ای که با همدلی و همگرایی و احترام به خرد جمعی و هم‌افزایی اندیشه‌ها تاکنون به‌خوبی توانسته است بستر مناسب برای پرورش بذر امید و نشاط را در دل جوانان این مرزوبوم ایجاد کند.

اکنون‌ در آستانه آغازی نو هستیم، ضمن گرامی داشت این نوروز تحصیلی، باور دارم که امسال نیز به یاری شما مدرسان باتدبیر، کارشناسان نیک‌اندیش و دانشجویان پرتلاش، می توان با عشق و ایثار چراغ دانش را در این برهه حساس زمانی همچنان فروزان نگه داشت و با صبوری و پشتکاری که در شما همکاران عزیز و دانشجویان گرامی سراغ دارم، به‌یقین می توان تهدیدهای احتمالی را به فرصت شکوفایی تبدیل کرد و سرافراز و استوار به‌پیش رفت. باشد که در سایه الطاف الهی، سالی سرشار از سلامتی و تدبیر را آغاز نماییم.

 

ابوالفضل فورگی نژاد

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان خراسان جنوبی

سی و یکم شهریورماه 1398

 


نظر شما :