Aryanic
  • مسابقه کتابخوانی هفته قرآن و دانشگاه
  • فراخوان اولین نمایشگاه گروهی آثار هنری
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > سرفصل‌های آموزشی دانشگاه‌ها به سمت مهارت‌آموزی تغییر جهت دهد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون فرهنگی - دانشجویی دانشگاه جامع علمی -کاربردی:

سرفصل‌های آموزشی دانشگاه‌ها به سمت مهارت‌آموزی تغییر جهت دهد.

  به گزارش روابط عمومی واحد استانی خراسان جنوبی، بهزاد بهرامی نسب معاون فرهنگی - دانشجویی دانشگاه جامع علمی -کاربردی امروز ۲۲ مردادماه در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علمی -کاربردی خراسان‌جنوبی گفت: دانشگاه علمی -کاربردی با داشتن حدود ۵۰۰ هزار دانشجو یکی از بزرگترین دانشگاه‌های حضوری، دولتی و مهارت آموزی کشور است .

وی اظهار کرد: شاید نتوانسته‌ایم به ایده‌آل ها برسیم ولی همواره تلاش ما بر تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص بوده است و برای آینده نیز شایسته است تمرکز خود را بر افزایش کیفیت آموزشی بگذاریم .

معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه جامع علمی -کاربردی بیان کرد: تفاوت دانشگاه علمی -کاربردی با سایر دانشگاه در این است که ما در قبال دانشجویان و ایجاد اشتغال برای آنان خود را مسئول می‌دانیم چرا که این دانشگاه یک مجموعه آموزشی تئوری صرف نیست .

بهرامی نسب ادامه داد: اگر دانشجوی ما بعد از فارغ التحصیلی در یافتن شغل دچار مشکل شد باید بدانیم که در نیاز سنجی موفق عمل نکرده‌ایم .

وی گفت: سرفصل‌های آموزشی دانشگاه‌ها باید به سمت مهارت آموزی تغییر جهت دهد تا بتوانیم در موضوع اشتغال‌زایی موفق باشیم .

  معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه جامع علمی -کاربردی یادآور شد: اگر دانشگاهی باید بر اساس رسالتش آموزش از راه دور را پی‌گیری کند و یا اگر دانشگاهی در راستای مهارت آموزی وظایفش تبیین شده باید در همان راستا حرکت کند


١٥:٢١ - يکشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٧٣٢    /    تعداد نمایش : ١٠٧