Aryanic
  • مسابقه کتابخوانی هفته قرآن و دانشگاه
  • فراخوان اولین نمایشگاه گروهی آثار هنری
صفحه اصلي > اخبار > اخبار گذشته 

اخبار > در بازدید از مراکز آموزش علمی کاربردی استان مطرح شد: رصد و پیگیری وضعیت فارغ التحصیلان از اولویت های دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور است.

 


  چاپ        ارسال به دوست

در بازدید از مراکز آموزش علمی کاربردی استان مطرح شد: رصد و پیگیری وضعیت فارغ التحصیلان از اولویت های دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور است.

  

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی خراسان جنوبی، در این بازدید که سرپرست واحد استانی نیز وی را همراهی می کرد، مجتبی زاده ضمن بازدید از امکانات، فضاهای اداری و آموزشی مراکز، در جریان روند فعالیت ها و برنامه های آموزشی این مراکز قرار گرفت. 

Bazdid 1394.02.20  (1).JPG 
 
مشاور عالی دانشگاه ضمن مثبت ارزیابی کردن روند فعالیت های آموزشی مراکز استان، رصد و پیگیری وضعیت فارغ التحصیلان را از اولویت های دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور برشمرد و افزود: در سیاست های دانشگاه، گسترش و تایید دوره های آموزشی در مراکز متناسب با نیاز منطقه و بازار کار در نظر گفته می شود تا ضمن ارتقاء استاندارد های آموزشی، شاهد کاهش بیکاری و رونق در استان وکشور باشیم.

Bazdid 1394.02.20  (2).JPG


وی افزود: تلاش در جهت کیفیت بخشی به فعالیت های مهارت محور در مراکز، برنامه ریزی جهت نظارت بر حسن اجرای برنامه های مهارت افزا، نظارت دقیق و کامل بر امور مراکز و ارائه برنامه های تحول گرا، ظرفیت سازی برای فعالیت های آموزش مهارتی و امور دانشگاه ، از جمله اهداف و سیاست های کلان دانشگاه است که امیدواریم با حضور دکتر جوانشیر به عنوان سرپرست واحد استانی، همچون گذشته شاهد پیشرفت های علمی و مهارتی در دانشگاه جامع علمی کاربردی باشیم.

Bazdid 1394.02.20  (3).JPG١٥:٣٣ - ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٤    /    عدد : ١٨٨٩٠    /    تعداد نمایش : ١٤٧٠